Hizmetlerimiz
.
.
  Muhasebe Hizmetleri
.
  Denetim
.
  Tam Tasdik Hizmetleri
.
  Hukuk Danışmanlığı
.
  Finansal Kaynak Kullanım Danışmanlığı
.
  Bilgi Teknolojileri Danışmanlığı
.
  KDV İadesi
.
  Bütçeleme
.
  Vergi Danışmanlığı ve Vergi Planlaması
.
  Teşvik
.
  Vergi İhtilafları ve Çözüm Yolları Danışmanlığı
.
  Kredi Ve Finans Desteği, Takibi ve Danışmanlığı
.
  Eğitim
 
Muhasebe Hizmetleri
.
.

Gerçek ve Tüzel kişilere ait işletmelerin muhasebe işlemlerini Türkiye Muhasebe Standartları ve Tekdüzen Hesap planı dahilinde düzenli, planlı modern teknikler kullanarak gerçekleştirmek. Bilgi kullanıcıları ve karar verenlere bu verileri sağlıklı ve düzenli raporlamak. Bu kapsamda;

  • Her işletme için ‘’Master Hesap Planı’’ oluşturmak.

  • İşletmelerin büyüklüğüne, çalıştığı sektöre göre mizan ve mali tablo analizlerini gerçekleştirmek,

  • Maliyet Merkezi Sistemi oluşturarak nokta odaklı maliyet ve raporlama yapabilmek.

  • Üretim İşletmeleri için klasik yöntemlerden uzak modern, analitik boyutlara sahip birim maliyetleri hesaplamak ve maliye muhasebesi departmanının oluşturulması ve destek verilmesi.

  • Birçok ülkede ve bölgede faaliyet gösteren işletmelerin ‘’Ülke bazında, Bölge bazında, İş bazında karlılık analizlerinin yapılması’’ ve kullandıkları hesap planlarının çalışma biçimlerine uyumlu hale getirmek.

  • Şirket ve holding kuruluşları, kooperatif kuruluşları, sektörel dış ticaret şirket kuruluşları, yabancı sermayeli şirket kuruluşları, serbest bölge şirket kuruluşları,factoring-leasing gibi ihtisas şirket kuruluşları gerçekleştirmek.

  • Yerinde muhasebe hizmetleri sunmak; Muhasebe departmanın sistemsel , fiziksel ve personel temini sağlanarak.Çalışan personele oluşturduğumuz ve hazırladığımız iş akışlarıyla eğitim vermek ve muhasebe departmanının planlama ve iş akış süreçlerini kontrol altına almak.

  • Finansal, Mali ve Karlılık Raporları oluşturmak, Özel ve isteğe göre tasarlanmış, şirketin sektörel yapısına göre hazırlanmış, ayrıca şirket ortak ve sahipleri tarafından istenen özel raporlar hazırlamak ve hazırlanan raporlarla şirketin mali yapısı ve karlılığı konusunda danışmalık hizmeti vermek.

Modern Tekniklerle ve Bilişim Altyapısıyla İşletmelerde Sistem Kurulumu

 

Firmamız, işletmelerin çalıştığı sektörü, bulunduğu konumu, iş süreçlerini, hedeflediği karlılık planlarını göz önünde bulundurarak; Maliyet, Muhasebe, Denetim, Raporlama ve şirket yöneticilerinin ihtiyaç duyduğu konularda, çözüm ortaklarımızla beraber şirketlerde “Bilişim altyapısı oluşturularak, ihtiyaçlar belirlenerek, sistem kurulumu yapılır.”
 

Süreçlerimiz,

Hedeflenen istekler için alınacak program belirlenir,

Hedeflenen çalışmalar için Maliyet, Muhasebe, Denetim ve raporlama sistem çalışmaları başlatılır.

Hedeflenen çalışma süreçleri sistemde denetlenir ve tüm uygulama prosesleri tarafımızdan takip edilerek uygulamaya geçilir.

 


 
.
 
 

 

 
DÖVİZ   ALIŞ

 

SATIŞ

DOLAR   32,0060 32,0636
EURO   21,0244 21,1637
 
 
 
.
.
Copyright 2011 Aktif & Yöntem Denetim Mali Müşavirlik Hizmetleri   |   Tüm Hakları Saklıdır.   |   Kopyalanamaz   |   www.aktifyontemdenetim.com Web Tasarım : Web Tasarım